#Оскари | | Trendseteri
Menu

Tag: #Оскари

Најскапите фустани во историјата…

7812
Холивудските дами кои изгледаат како милион долари!   Кога ќе ги погледнете цените на овие тоалети, ќе ви се…

Атиџе замина во Холивуд…

8246
Главната хероина на “Медена земја” Атиџе Муратова замина за Лос Анџелес   Најдолгоочекуваниот ден за тимот на “Медена земја”…

Дикаприо и Пит номинирани…

4474
Дикаприо главна машка улога, Пит споредна машка улога   Двајцата легендарни актери Леонардо Дикаприо и Бред Пит нема да…