#накит | | Trendseteri
Menu

Tag: #накит

Малку поинаков накит за…

7676
Накит кој зборува самиот за себе   Креативниот и уникатен избор на накит ќе ја зачини секоја модна комбинација,…

Каков накит носи новата…

4149
Ана де Армас накитена со дијаманти   Една од причините поради која со нетрпение го очекуваме новото продолжение на…

Највпечатливиот накит од високата…

6852
Модна недела Њујорк 2020   За време на модната недела на високата мода во Њујорк, освен прекрасните креации, чанти…

Новите Miu Miu чанти…

6891
Нова колекција на италијанскиот бренд Miu Miu   Реномираната италијанска модна куќа Miu Miu излезе со новата кампања Casa…

Совршени парчиња накит

1606
Запознајте ги новите брендови за накит кои веднаш ќе ги засакате   Некои мајстори едноставно ја имаат дарбата да…