Совршени парчиња накит | Trendseteri
Menu

Совршени парчиња накит

Запознајте ги новите брендови за накит кои веднаш ќе ги засакате

 

Некои мајстори едноставно ја имаат дарбата да ги склопат драгоцените метали и камења во преубави и инспиративни уметнички дела.

Исто како и во светот на уметноста, секој има свој личен вкус кога се работи за накит, а ние денес ќе ви ги претставиме новите и не толку познати брендови за накит чии парчиња со необични дизајни веднаш ќе ги засакате.

Completed Works

Pariah

Cadby & Co

Leda Madera

Griegst

Maison Coco

Nataf

Prasi