Ирина Шајк | Trendseteri
Menu

Tag: Ирина Шајк

Кошула наместо фустан?

6814
Стилот на Ирина Шејк Преубавата русинка Ирина Шејк со нејзиниот стајлинг и изглед секако, го привлекува целото внимание кога…

Стилска инспирација – Ирина…

7153
Одлично street style издание на руската убавица Топ моделот Ирина Шејк вчера се прошета низ улиците на Њујорк во…

„Irina Shayk“ и „Bradley…

2441
Каде и да се појават, опкружени од фотографи Ирина Шајк и Бредли Купер константно се центар на гласини за…

Ирина Шајк и Бредли…

7257
Совршен стил, како модерни Бони и Клајд По 76-то доделување на Златниот Глобус на кое на изненадување на сите,…