емс | | Trendseteri
Menu

Tag: емс

Холивуд го зафати нов…

2860
Мадона, Елизабет Харли и Хајди Клум го присвоија трендот и го потврдија ефектот Од употреба на сопствена крв за…

Новиот фитнес тренд кој…

6647
Новиот фитнес тренд со кој се опседнати славните Изгледа чудно, но навистина делува Колку навистина делува можете сами да…

Минимален временски влог –…

9909
Теретана за оние кои немаат доволно време, но сакаат експресни резултати   Имено, се работи за ЕМС или електро-мускулна…