евровизија | | Trendseteri
Menu

Tag: евровизија

Тамара во нашите срца

2440
„Proud“ – Горди на тоа што го направи Не е наше да судиме за начинот како се гласаше, но…

Погледнете го спотот на…

2747
  Евровизискиот хит „Dance Alone“ на Јана Бурческа   Како што претходно најавивме, вчера беше промовиран  видеозаписот за нашата…