#дизајн | | Trendseteri
Menu

Tag: #дизајн

Архитектонско чудо: Куќа со…

4643
Вонземјански дизајн на бетонска куќа   Домот наречен Concrete House, односно бетонска куќа, е уште еден од генијалните проекти…

Пампас трева – совршена…

4478
Магична билка за магичен простор   Јужноамериканска пампас трева е новото растение кое е хит во декорот на домот…

Креативни работни маси за…

2169
Спој на функционалност и уметничка форма   Дизајнерите постојано не воодушевуваат со начините на кои можат обично парче мебел…

Идеи за ентериер во…

1395
Кул идеи за дом со стил   Направете вашиот дом да изгледа удобно и кул. Денес ќе ви претставиме…