#висока мода | Trendseteri
Menu

Tag: #висока мода

Малку поинаков накит за…

7861
Накит кој зборува самиот за себе   Креативниот и уникатен избор на накит ќе ја зачини секоја модна комбинација,…

Уличната мода во Милано

7255
Жените со стил во европската престолнина на модата   Модната недела во Милано е во полн тек. Освен одличните…

Најпосакуваните чевли

9361
LFW: Погледнете што ќе биде актуелно во 2020 година   Најпознатите светски куќи ги презентираа колекциите за сезоната пролет/лето…

Најдобрите ревии од модната…

4396
Модна недела Лондон 2020   Со завршувањето на Лондонската модна недела, време е да се посветиме на најдобрите ревии…

Чанти за впечатлив и…

5332
Најдобрите чанти на Диор, Ботега Венета и други…   За најдобрите чанти секогаш можеме да се инспирираме од уличната…

Моќта на славните личности

3929
Дури и Адидас, Прада и Бриони бараат амбасадори на црвениот тепих Додека повеќето од нас се вратија од зимувањето…