Новата Гучи колекција во Милано | Trendseteri
Menu

Новата Гучи колекција во Милано

Модната ревија на Gucci

Синоќа на модните писти на Милано се одржа ревијата за новата колекција на Гучи за пролет/лето 2020.

Александро Микел прикажа вистински спетакл, а новите парчиња инспирирани од модата во 70-тите ќе ве воодушеват. Погледнете…