Gucci | Trendseteri
Menu

Tag: Gucci

Новата Гучи колекција во…

3688
Модната ревија на Gucci Синоќа на модните писти на Милано се одржа ревијата за новата колекција на Гучи за…

Гучи кампања со коњи…

4930
Кампања за колекцијата пролет/лето 2020   Омилената италијанска модна куќа Gucci не воодушеви со новата кампања за колекцијата пролет/лето…

Топ 9 Чанти “пар…

5283
Модели што ќе ве однесат во друга димензија   Чантите се клучен моден додаток кој ја комплетира секојдневната комбинација,…

Gucci секогаш игра поинаку

1627
Модната куќа Gucci ги поместува границите со новата Gift Giving кампања   Креативниот директор Alessandro Michele секогаш скршнува од…

Необична Gucci чанта за…

3237
Бидете различни и бирајте уникатни чанти Чантата наречена Тифоса, од модната куќа Гучи е вистина впечатлива. Може да се…