Тренди модели на здолништа за оваа сезона | Trendseteri
Menu

Тренди модели на здолништа за оваа сезона

Овие модели ќе бидат вистински хит оваа есен и зима

 

Здолниште – ова женствено парче облека има безброј лица и ни дозволува голема слобода и креативност, такашто едно исто здолниште можеме да го носиме на многу различни начини.

Во овие ладни есенски денови следат комбинации со сакоа, кожни јакни, костими, бунди, високи чизми итн. Затоа купувањето на ново здолниште претставува инвестиција бидејќи претставува вистинско освежување на вашиот гардеробер.

Кожно здолниште – за опасни девојки

Плисирано здолниште – трендот продолжува

Прочитајте повеќе “Плисирани здолништа за тренди есен”

Прозирно здолниште – бидејќи е секси нешто да откриете