Cannes 2019 | | Trendseteri
Menu

Tag: Cannes 2019

Двата фустани кои годинава…

2067
Дали овие разголени фустани ги преминаа границите на елеганција и пристојност на Кански фестивал? 34 годишната „Izabel Goulart“ е…

Поради нив, Француската ривиера…

3457
Досега немале ниту едно модно промашување, а овој пат беа брилијантни Главната филмска и модна дестинација во изминативе денови…