чанта | Trendseteri
Menu

Tag: чанта

За девојките со стил:…

7603
За девојките со стил: 15 модни чанти кои се вистински хит!   Женските чанти не се само практичен начин…

Новата модна опсесија

6577
Чантата која ја сакаат сите   Сите модни инфлуенсерки кои на социјалните мрежи бројат повеќе од 100.000 следачи, како…

Оваа чанта ја чекаат…

26761
Брендот „Linjer“ не може да постигне да ја задоволи побарувачката на овој модел Има нешто посебно во овој модел…

Необична Gucci чанта за…

2738
Бидете различни и бирајте уникатни чанти Чантата наречена Тифоса, од модната куќа Гучи е вистина впечатлива. Може да се…

Хит чанта за 2019

4103
Чанта која лесно се вклопува со сè, а е веќе хит кај трендсетерките   Француската модна куќа Sezane креираше…

Највпечатливите модели на ранец…

2315
Најдобрите модели на ранец кои ќе ја обележат зимската сезона   Практична и ефектна се двата епитета кои секогаш…

Изборот на чантата и…

7509
Стилот на чантата ти ги открива тајните на твојот карактер     Секоја жена има свој единствен стил, особено…