Хит чанта за 2019 | Trendseteri
Menu

Хит чанта за 2019

Чанта која лесно се вклопува со сè, а е веќе хит кај трендсетерките

 
Француската модна куќа Sezane креираше преубав модел чанта, за која се верува дека ќе биде хит во текот на 2019 година.
 
Се работи за чанта со кружен облик во необична боја , нешто помеѓу чоколадна и бордо.
 
Дамите со стил веќе најавуваат тренд, носејки ја со сè, особено со сомотски одела, цветни фустани и чизми со коњак боја.

Photo: Sezane