Страда Кафе | Trendseteri
Menu

Tag: Страда Кафе

Коктел на неделата: Chiki

5483
Вистинско петочко освежување   Вештите раце на шанкерите од Strada Café во Велес направија коктел во кој веруваме дека…

„Strada Caffe“ во срцето…

4663
Место кое нема да ве остави рамнодушни Доколку ве однесе патот за Велес и се прашувате каде да го…