класика | Trendseteri
Menu

Tag: класика

Правата комбинација може да…

11962
Како да ги комбинирате класичните парчиња облека на нов и тренди начин? Класичните модни комбинации, односно класиката како дел…

Моќта на славните личности

3820
Дури и Адидас, Прада и Бриони бараат амбасадори на црвениот тепих Додека повеќето од нас се вратија од зимувањето…

Оваа облека никогаш не…

3586
Парчиња кои секоја жена треба да ги поседува во својот плакар   За нив не жалите пари, оваа облека…