#Жизел Бундшен | Trendseteri
Menu

Tag: #Жизел Бундшен

Жизел Бундшен – девојчето…

2302
Од девојче од Хоризонтина до ubermodel на тронот на светот     Кога во доцните 90-ти, Жизел Бундшен за…

Victora’s Secret Show нема…

3220
Крајот на една ера     Некогаш најобожаваниот бренд за долна облека е вистински пример што им се случува…