Бела Хадид во зимската кампања на Michael Kors | Trendseteri
Menu

Бела Хадид во зимската кампања на Michael Kors

Michael Kors со најновата зимска кампања каде блесна модерната трендсетерка Бела Хадид.

 

Дали тоа ни се допаѓа или не, зимата е веќе пред нас, наскоро доаѓа. А со тоа заедно доаѓаат и зимските кампањи на најголемите модни брендови.

Michael Kors излезе со најновата зимска кампања 2019 каде блесна модерната трендсетерка Бела Хадид.

Оваа кампања пред се, го прикажува сето она што ни е потребно за едно стилско, удобно и шик зимување. Puffer јакни во светли бои, удобни чизми, волнени траки за коса и меки шалови, и секако препознатливата Michael Kors чанта без која, очигледно не може да помине ниту една сезона.

Michael Kors има се што ни треба за ладните снежни денови, со многу удобност и стил кој не смее ниту тогаш да се занемари.