#MichaelKors | | Trendseteri
Menu

Tag: #MichaelKors

Топ 9 Чанти “пар…

4726
Модели што ќе ве однесат во друга димензија   Чантите се клучен моден додаток кој ја комплетира секојдневната комбинација,…

Селин Дион го претстави…

3305
Платформата покажа како ќе изгледа шопингот во иднината   Музичката дива Селин Дион отсекогаш претставувала модна камелеонка. Од нејзиниот…

Бела Хадид во зимската…

3272
Michael Kors со најновата зимска кампања каде блесна модерната трендсетерка Бела Хадид.   Дали тоа ни се допаѓа или…