Зелената боја го зазеде тронот! | Trendseteri
Menu

Зелената боја го зазеде тронот!

Оваа есен сите можни нијанси на зелена боја се во тренд


Иако за модните трендсетери и не е баш омилена боја, сепак е неизоставна во есенските комбинации.

Оваа есен сите можни нијанси на зелена боја се во тренд. Од пастелна-фстак “pistachio”, нане, до светло зелена и маслинови нијанси, се е во игра! Зелената боја го зазеде тронот.

Затоа без многу грижи, за која нијанса и да се одлучите, оваа есен нема да погрешите. Погледнете ги комбинациите на зелена облека кои ги подготвивме за вас…