Насловната на Викторија Бекам за „Vogue“ најпродавана во 2015 | Trendseteri
Menu

Насловната на Викторија Бекам за „Vogue“ најпродавана во 2015

 

Викторија најпродавана во 2015та год.

 

Екс спајс девојката и сопруга на Дејвид Бекам, Викторија се појави на насловната страна на магазинот „Vogue“, каде ги сруши, сите рекорди на продавани насловни страници на овој магазин во 2015 година. Од менаџментот на овој престижен моден магазин велат дека убавото лице на Бекам ја зголемило продажбата,така да тие размислуваат да ја стават и  на каверот на новогодишното издание.Оваа тренсетерка и стана позната на јавоста како член на женската група Спајс грлс, а потоа и како сопруга на фудбалерот Дејвид бекам со кого има три сина.

 
photoarticle-2515461-19b6c03600000578-617_634x814clfp0clxeaa95gb