Вистински гламур на доделувањето на “Брит” наградите во Лондон | Trendseteri
Menu

Вистински гламур на доделувањето на “Брит” наградите во Лондон

Најубавите фустани од црвениот тепих

 

Доделувањето на наградите за најдобрите британски музичари “Brit Awards” во О2 арената во Лондон ги собра сите светски познати личности на едно место.

Сите музички ѕвезди носеа бела ружа како симбол на солидарност за жртвите од сексуалното насилство.

Како и секогаш, познатите дами се прошетаа на црвениот тепих со своите раскошни фустани со неверојатни дизајни и материјали.

Во продолжение, погледнете за што зборуваме…