Ведри бои кои ќе ја обојат оваа есен | Trendseteri
Menu

Ведри бои кои ќе ја обојат оваа есен

Есен 2021 изгледа ќе биде највеселата и најшарената досега, ако судиме по модната палета која се нуди насекаде околу нас


Дизајнерските колекции за есен 2021 се полни со впечатливи нијанси на 3 бои, иако сите можеби очекуваат неутрални, крем и кафеави тонови.

Есенското сивило ќе го разбиваме со:


Розова боја


Зелени нијанси


Жолти тонови