Тренди аксесоари за 2020 | Trendseteri
Menu

Тренди аксесоари за 2020

Модни додатоци за пролетната сезона

 

Трендот на впечатливи огрлици оваа зима освои многу трендсетерки и овој тренд останува во сила и во пролетната сезона. Покрај впечатливите огрлици кој е составен дел од колекциите на најпознатите модни куќи, брендовите предлагаат и обетки, чанти и очила за сонце во брилијантни бои.

Ние за вас одбравме трендовски аксесоари за пролетната сезона. Погледнете ја галеријата!

Чанти во форма на кофа

Коцкасти сандали

Впечатливи огрлици со големи алки

Широк појас на половината

Венчиња

Обетки – алки

Очила за сонце со впечатливи бои на рамки

Мини торбички со чанти

Шарени чанти