Penelope Cruz | | Trendseteri
Menu

Tag: Penelope Cruz

Совршена елеганција со македонски…

2986
Пенелопе Круз остава без здив во совршено елегантен црн фустан   Шпанската актерка Пенелопе Круз (44) во Берлин е…