#Џорџо Армани | | Trendseteri
Menu

Tag: #Џорџо Армани

Модата на Британските Модни…

2827
Наоми Кемпбел, Ријана, Ирина Шејк, Џулија Робертс…   Големата ноќ на британската модна индустрија ги привлече најдобрите модни дизајнери,…