Ви се пие пиво? Со овие папучи забавата може да започне! | Trendseteri
Menu

Ви се пие пиво? Со овие папучи забавата може да започне!

Никогаш повеќе нема да го изгубите вашиот отварач за пиво

 

 

 

 

Во овие летни горештини зарем има нешто подобро што може да ве освежи од ладното пиво? И без разлика дали тоа ќе го направите на плажа, на излет или дома, сигурно ви се случило да не можете да си го најдете отварачот за шишиња.

За сите што редовно си ги губат отварачите или се мачат со посебни трикови за отварање, како запалка, вилушка и слично, да си го отворат своето пиво, сега имате идеално решение.

Со Reef папучите забавата може да започне!!!

 

Освен што се практични како отварач, тие имаат и неверојатен дизајн и удобност.

Доколку сакате да си ги купите, за повеќе информации кликнете тука.