Слаткар и Сања во „Луда романтика“ (видео) | Trendseteri
Menu

Слаткар и Сања во „Луда романтика“ (видео)

Слаткар и Сања во „Луда романтика“

 

Слаткар ја промовираше неговата последна песна “Луда романтика”. Тој пред 2 недели сними спот во Венеција, а овој пат наместо разголени девојки, главната улога ја имаше неговата сопруга, Сања.

После љубовната приказна во песната „Кажи да“ овој е втор видео запис во кој се појавува и неговата сопругата Сања Николиќ Маринковиќ.

По само 2 дена од објавувањето на youtube, новата песна на Слаткар “Луда романтика” брои повеќе од 100.000 гледаност, а во најава е уште еден голем интернационален хит од македонски автори.

Уживајте…