Луда романтика: Слаткар и Сања на црвениот килим на Кански фестивал | Trendseteri
Menu

Луда романтика: Слаткар и Сања на црвениот килим на Кански фестивал

Луда романтика: Слаткар и Сања на црвениот килим на Кански фестивал

 

На црвениот килим зачекори и нашата позната брачна двојка, Слаткар и Сања Николиќ. Популарниот македонски пар моментално е на авантуристичко патување низ Европа.

На Instagram, 31-годишниот рапер и поранешната мисица и водителка споделија фотографии од нивната посета на Монте Карло, Монако, Ница и Кан.

 

#redcarpet #cannes2018 #cannesfilmfestival ???

A post shared by Sanja Nikolic (@sanjanikolic) on

Kan…crn pojas – 3ti dan ???

A post shared by Slatkaristika (@iamslatkaristika) on

??

A post shared by Sanja Nikolic (@sanjanikolic) on