Мега ѕвездата Северина го промовираше нејзиниот најнов хит “Мртав без мене” | Trendseteri
Menu

Мега ѕвездата Северина го промовираше нејзиниот најнов хит “Мртав без мене”

Мега ѕвездата Северина го промовираше нејзиниот најнов хит “Мртав без мене”

 

 

 

Северина вчера ја претстави својата најнова песна под наслов “Мртав без мене”.

Најпознатата хрватска пејачка Северина вчера точно во 12 часот на својот фејсбук профил ја објави својата најнова песна и видеоспот со наслов “Мртав без мене, која дефинитивно како и секоја нејзина песна, ќе биде уште еден нов хит.

Во продолжение слушнете ја новата песна и уживајте во видеоспотот…