Ролката како моден детал | Trendseteri
Menu

Ролка, совршено решение и во ладните денови

Ролката како моден детал

 

Ролка, совршено решение и во ладните денови да бидете тренди иако претходната сезона беа апсолутен хит, ролките и понатаму се моден детал кои треба да се најдат во вашата „fashion“ колекција. Ролките се совршени за носење во зимските денови кои се пред нас.

Направете модни комбинации со ролка, кои обожавале да ги носат и славните дами како Мерлин Монро и Жаклин Кенеди. Еден совет плус… Обратете внимание кога купувате ролки, од каков материјал се направени, па бирајте ги оние кои се направени од природни материјали.