И со 15 кг вишок, многу сексапилна | Trendseteri
Menu

И со 15 кг вишок, многу сексапилна

Ријана со фотосесија за долен веш


Иако во нецела година пејачката Ријана ја зголеми нејзината телесна тежина за 15 килограми, нема проблем да позира за фотосесија за новата колекција на „Savage X Fenty“, бренд за долен веш.

Проценете сами дали има еден грам кој не е на свое место…

Photos: instagram/@savagexfenty