Најубавите рамни летни обувки | Trendseteri
Menu

Најубавите рамни летни обувки

Инфлуенсерките не можат да си ги замислат топлите денови без нив


Тие лесно се комбинираат и сигурно ќе се носат уште неколку сезони. Тоа што е најинтересно е дека тие воопшто не треба да бидат романтични, лежерни, лесни или цветни… можете да го земете вашиот омилен летен модел, или најудобниот, и да го комбинирате со фустанот што најдобро „лежи“ на вашето тело. Одличен тренд, се согласувате?