Најтренди фризура | Trendseteri
Menu

Најтренди фризура

Потребна ви е инспирација за нова фризура?

 

Зошто да не влеземе во новото десетолетие со нова хит фризура? Понекогаш ни е потребна промена во животот, а косата не е лош почеток за тоа.

Веројатно веќе сте забележале на Инстаграм дека голем број трендсетерки, познати личности и инфлуенсерки носат иста фризура. Се работи за стилизирана боб фризура каде краевите се свиткани навнатре. Изгледајте софистицирано и гламурозно.