Моден водич за стајлинг без грешка | Trendseteri
Menu

Моден водич за стајлинг без грешка

Комбинации за ладните денови кои доаѓаат

 

Оваа есен и зима повеќе се радуваме отколку претходните години поради фактот што наместо мрачните бои, на топ модната листа доминираат впечатливите бои.

Тие ќе внесат малку ведрина и топлина во мрачните денови, па време е модната авантура да започне.

Кафеава и зелена комбинација

Бели фармерки и црна кожна јакна

Кожниот мантил е вистински моден хит