Балканот се дрма! | Trendseteri
Menu

Балканот се дрма!

Младата Михаела на мега спектакл во Белград

 

Нашата млада поп дива Михаела Николоска од Прилеп со настап на најпознатиот музички настан во Белград, „Balkan Stars“. Голем број на фанови од цела европа се тргнати за да бидат дел од најголемиот музички спектакл во југоисточна Европа токму заради нашата Михаела.

Концертот ќе се емитува во повеќе од 120 држи со тоа најгледаното шоу на балканот.

Трендсетери ќе биде дел од овој спектакл и ќе известува од место на настанот.