Марјана во исчекување на Суперкупот во Скопје со жешки фотографии | Trendseteri
Menu

Марјана во исчекување на Суперкупот во Скопје со жешки фотографии

Марјана во исчекување на Суперкупот во Скопје со жешки фотографии

 

Сексабилниот модел Марјана Станојковска знае како вистински да се освежи на летните пеколни температури. Згодната русокоса повторно ги разбрани социјалните мрежи со жешки и провокативни фотографии каде e во исчекување на главниот настан во Скопје ова лето, односно големиот дуел помеѓу Реал Мадрид и Манчестер Јунајтед во рамките на Суперкупот кој ќе се одржи во Арената Филип Втори на 8-ми август.