Марјана Станојковска е вистинска елеганција во движење | Trendseteri
Menu

Марјана Станојковска е вистинска елеганција во движење

Марјана Станојковска е вистинска елеганција во движење

 

 

 

Лото девојката Марјана Станојковска, по повод новата колекција на модната куќа “Нана”, објави фотографии со уште една совршена зимска комбинација. Таа овој пат избра долг прозирен црвен фустан со риги и претставува вистинска fashion инспирација за сите девојки. Фантастичниот стајлинг е заокружен со нејзината преубава руса коса.