Стилски комбинации за сите летни прилики | Trendseteri
Menu

Стилски комбинации за сите летни прилики

По вкус на трендсетерките


Како да се скоцкате за на работа ако надвор е пеколно жешко? Која е добитна формула за урбан и модерен изглед на градскиот асфалт? Што да одберете за на аеродром пред тргање на одмор?

Доколку високите температури ви се одразуваат на креативноста при изборот на гардеробата, ние ќе ви понудиме идеја за секаква пригода.

Од лежерни прошетки, па до деловни средби, одново го следиме вкусот на трендсетерките, односно нивните летни избори на Инстаграм и Пинтерест.

Погледнете ги во нашата галерија со стилски комбинации за сите летни пригоди: