Најмодерните костими за капење за лето 2019 | Trendseteri
Menu

Најмодерните костими за капење за лето 2019

И оваа година со тренди костим на плажа


Костимите за капење и оваа летна сезона остануваат во фокусот, а одлична вест е што овој модел речиси на сите им прилега.

Претпоставувате дека станува збор за едноделен костим за капење кој и годинава ќе ја украде славата на бикинито и потполно разбраме зошто девојките го обожаваат. Оние со облини ќе сокријат некој килограм, а витките ќе го истакнат згодното тело.