Џенифер Лопез во богато украсен фустан над половината | Trendseteri
Menu

Џенифер Лопез во богато украсен фустан над половината

Џенифер Лопез во богато украсен фустан над половината

 

Џенифер Лопез беше во центарот на вниманието на наодамна одржаниот настан, на доделување на наградите на “Peole’s Choise” во Лос Анџелес.
Таа ги воодушеви со нејзиниот изглед во долг фустан кој визуелно ја издолжи нејзината сјајна линија.
Нејзиниот фустан кој е дел од колекцијата на модната куќа “Reem Acra”, во комбинација со впечатлив накит на бразилскиот бренд “H.Stern Jewellers”, беа полн погодок за латино дивата.