Искинатите фармерки. Трендот продолжува!| Trendseteri
Menu

Искинатите фармерки. Трендот продолжува!|

Искинатите фармерки повторно помеѓу најактуелните трендови

 

За оваа сезона ни пристигнува омилениот тренд на вљубеничките во кул кежуал стилот. Искинатите фармерки повторно се враќаат на врвот на модниот трон после неколку сезони во кои беа ставени во сенка.

Тие беа особено популарни во текот на модната недела а нивната популарност се должи на тоа што можат да се комбинираат во било кој стајлинг. Сите обожаватели на џинсот со радост ќе го пречекаат овој тренд претстојната сезона.