Ирина Шајк во секси креација без долна облека | Trendseteri
Menu

Ирина Шајк во секси креација без долна облека

Ирина Шајк во секси креација без долна облека

 

 

Популарната русинка Ирина Шајк во секси црвена креација на брендот “Версаче”,  ги привлече сите објективи кон себе кога се појави на втората вечер на црвениот тепих во Кан. Сексипилна и провокативна, во свој стил Ирина доминираше на оваа популарна манифестација.