Инстаграм “гори” – Јелена Карлеуша направи селфи во лифт | Trendseteri
Menu

Инстаграм “гори” – Јелена Карлеуша направи селфи во лифт

Инстаграм “гори” – Јелена Карлеуша направи селфи во лифт

 

 

 

Една од најпознатите пеачки на балканот, Јелена Карлеуша, позната како жена без влакна на јазикот и секогаш во центарот на вниманието, направи вистински “бум” на социјалните мрежи откако објави селфи во лифт. За 7 часа собра неверојатни 75 000 лајкови.

 

?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on