“Green Burgers” – Највкусните бургери во Гостивар | Trendseteri
Menu

“Green Burgers” – Највкусните бургери во Гостивар

“Green Burgers” – Највкусните бургери во Гостивар

 

 

Сочни и неодоливо вкусни бургери подготвени со квалитетно и свежо телешко месо без адитиви.

Fast food “Green Burgers”, новата сендвичара која официјално се отвори вчера (13.07.) во Гостивар е новата Best бургер локација во градот каде храната се подготвува според сите стандарди за квалитет.

Со пространост од 100м2, модернистички стил на уредување, удобна и пријатна атмосфера, “Green Burgers” е место каде ќе уживате во вкусен бургер подготвен по оригинален рецепт и цени прифатливи за сите.

 

Во новоотворената сендвичара може да организирате и роденденски забави во посебно опременото детско катче за таа намена.

Ул. 18 Ноември Гостивар

Телефон за нарачки

042 512 812

(безплатна достава)

Работно време: понеделник – недела 09:00 – 00:00