Џиџи Хадид се маскираше во Џим Кери – “The Mask” | Trendseteri
Menu

Џиџи Хадид се маскираше во Џим Кери – „The Mask“

Џиџи со хит маска

Супермоделот Џиџи Хадид (24) ја воодушеви јавноста со нејзината маска за популарната Ноќ на вештерките. Таа се трансформираше во улогата на Џим Кери во култниот филм Маска од 1994 година, во жолто одело и зелена маска на нејзиното лице.