Фитнес мотивација за парови! Најпознатите фит партнери кои вежбаат заедно | Trendseteri
Menu

Фитнес мотивација за парови! Најпознатите фит партнери кои вежбаат заедно

Фитнес мотивација за парови! Најпознатите фит партнери кои вежбаат заедно

 

 

Најпознатите парови кои и на фитнес одат заедно дефинитивно ќе ве инспирираат да го вклучите вашиот партнер во вашите тренинзи. Дали е во прашање теретана, јога, трчање или возење велосипед, физичките активности ја зацврстуваат љубовната врска.

Знаете како велат: “Паровите што вежбаат заедно, остануваат заедно”

Џенифер Лопез и Алекс Родригез

2018, here we come. @trufusion @niyamasol

A post shared by Alex Rodriguez (@arod) on

Санери Џејмс и Дуцер Кроз 

Back at it again with @hankslifestyle ! ??

A post shared by Sunnery James (@sunneryjames) on

Жизел Бундшен и Том Брејди

Јасмин Тукиз со сопругот

Guess who won?

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on

Дејвид и Викторија Бекам

Fun Sunday hiking in LA! Xvb

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Голди Хон и Курд Расел

Life, liberty, and the pursuit of Happiness!! Happy 4 th to all! With love ❤️

A post shared by Goldie Hawn (@officialgoldiehawn) on

Роми Стријд со нејзиниот дечко

Адам Левин и Бехати Принслу

Kinda have a thing for my trainer ??

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

Џастин Бибер и Селена Гомез