Џемпер и фустан – совршен спој | Trendseteri
Menu

Џемпер и фустан – совршен спој

Идеален избор за ладни денови

 

За комплетен стајлинг оваа сезона потребно ви е само едно парче: џемпер-фустан. Идеален избор што ќе ви заштеди и време и пари. Комбинирајте го со високи чизми над колена облечен врз друго здолниште или џинс.

Само широките модели доаѓаат во предвид. Со вистинските додатоци можете да носите фустан секој ден без да се смрзнувате.