Хит за летото, Кроп -Топ | Trendseteri
Menu

Хит за летото, Кроп -Топ

Идеално летно парче за на плажа, кафе или за вечерно излегување


Ако цело зимо бевте вредни и вежбавте, тогаш сега е вистинско време да се пофалите со резултатите, да го покажете својот рамен и затегнат стомак.
 
Краткиот Кроп-Топ е дефинитивно хит оваа сезона, а се носи во сите можни комбинации, со фармерки или шорцеви, со долги здолништа или широки цветни панталони, буквално со се. Познатите дами баш го обожаваат…