Сите лица на Црна Мачка | Trendseteri
Menu

Сите лица на Црна Мачка

Црна мачка…

 

Нашата  најпозната стриптиз девојка, Ани -Црна Мачка и позира на мејк ап артиската Фрoсина Ангеловска -Фран покажувајки дека шминката може да направи чуда. Со малку креативност, Ани како модел на Фран,можете да ја видите  во најразлични мејк ап варијанти, од денска , поп-рок, вечерна, па се до гламурозна шминка. Фотографиите се превземени од  сајтот muabeti.me